НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.05.2000 р. N 25-111/913

Департамент платіжних систем 

Територіальні управління Національного банку України
ОПЕРУ НБУ
Комерційні банки 


  

Повідомляємо, що Державна податкова адміністрація надіслала до своїх підвідомчих установ (Державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі) телеграму від 22.05.2000 року N 7019/7/24-2117 щодо відновлення операцій за розподільчими рахунками підприємств електроенергетики, текст якої наводиться нижче.

 

Директор Департаменту
платіжних систем 

 
В. М. Кравець 


  

 

* * * 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ  

ТЕЛЕГРАМА

від 22.05.2000 р. N 7019/7/24-2117 

Державна податкова адміністрація України зобов'язує:

1. З метою поліпшення стану розрахунків з підприємствами електроенергетики та на виконання постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 17.05.2000 N 824 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 5 червня 1998 року N 811" терміново розблокувати (відновити операції та відізвати інкасові доручення (розпорядження) органів державної податкової служби) всі розподільчі рахунки розпорядника коштів оптового ринку електричної енергії, постачальників електричної енергії та їх структурних підрозділів.

2. У зв'язку з тим, що кошти, які надходять від споживачів електричної енергії на розподільчі рахунки структурних підрозділів постачальників електричної енергії, протягом операційного дня розподіляються і перераховуються на розподільчі рахунки постачальників електричної енергії та розподільчий рахунок розпорядника коштів оптового ринку електричної енергії згідно з алгоритмом, затвердженим Національною комісією регулювання електроенергетики, активізувати роботу тимчасових податкових постів, створених в обласних енергопостачальних компаніях (обленерго) і їх структурних підрозділах, та запровадити цими постами щоденний моніторинг руху коштів та відпуску електричної енергії.

Щодекадно інформувати Державну податкову адміністрацію України про стан розрахунків за формою, що додається.

У разі нецільового використання коштів, що надходять на розподільчі рахунки або використання інших схем розрахунків ніж грошові, готувати пропозиції про анулювання ліцензії на постачання електроенергії.

 

Заступник Голови 

В. А. Копилов